Obsługa odtwarzacza

Explanations

Objaśnienia

 • Objaśnienia Twoja Playlista

  Twoja playlista - Domyślna lista zawierająca wszystkie filmy dostępne w danym kursie, któy został zakupiony.

 • Objaśnienia Lupa

  Lupa - narzędzie dające możliwość ustawienia obszaru lekcji, który będzie wyświetlany w powiększeniu. Funckja ta pozwala zwrócić uwagę na konkretny element lekcji i powiększenie obszaru wyświetlania.

 • Objaśnienia Funkcje przycisków

  Funkcja "Podkład muzyczny" , "Liczenie", "Liczenie z muzyką" - Dzięki temu narzędziu będzie można uruchomić wiele ścieżek jednocześnie. Użytkownik będzie mógł wyłączyć dźwięk muzyki i usłyszeć sam komentarz liczenia (np. Raz, dwa, trzy, raz, dwa, trzy). Jest to odwzorowanie rzeczywistych lekcji tańca, gdzie uczestnik raz ćwiczy tylko na liczenie a później próbuje tego samego z muzyką.

 • Jak usunąć wybrany film z playlisty

  1. Jak usunąć wybrany filmy z playlisty? Zaznacz film klikając w kwadracik znajdujący się po lewej stronie nazwy filmu, który chcesz usunać a następnie kliknij w krzyżyk znajdujący się obok okienka z pętlą i potwierdź usunięcie.

 • Jak usunać klika filmów jednocześnie z playlisty?

  2. Jak usunać klika filmów jednocześnie z playlisty?Zaznacz wybrane filmy a następnie kliknij w opcję "Usuń zaznaczone" znajdującą się pod informacją o czasie trwania filmu.

 • Jak przenieść film/y z listy do playlisty

  3. Jak przenieść film/y z listy do playlisty? Zaznacz film/y klikając w kwadracik znajdujący się po lewej stronie nazwy filmu a następnie kliknij w pole "Przenieś do Playlisty".

 • W jaki sposób przesunąć wybrany film w górę lub w dół ?

  4. W jaki sposób przesunąć wybrany film w górę lub w dół? Aby to zrobić zaznacz film a następnie kliknij w opcję "przesuń w górę " lub "przesuń w dół " znajdującą się pod informacją o czasie trwania filmu.

 • Przeniosłem kilka filmów do playlisty i chciałbym ją zapisać. Jak to zrobić ?

  5. Przeniosłem kilka filmów do playlisty i chciałbym ją zapisać. Jak to zrobić? Kliknij w oknie playlisty na opcję "Zapisz playlistę", następnie nazwij ją i kliknij w opcję "Zapisz".

 • Chciałbym wczytać zapisaną playlistę, w jaki sposób mam to zrobić ?

  6. Chciałbym wczytać zapisaną playlistę, w jaki sposób mam to zrobić? Kliknij w oknie playlisty na opcję "Wczytaj playlistę" . Następnie kliknij w zapisaną playlistę.

 • W jaki sposób działa pętla ?

  7. W jaki sposób działa pętla? Funkcja pętli umożliwia użytkownikowi oglądanie konkretnej lekcji tańca przez dowolny czas np. przez 20 minut.
  Działanie pętli jest proste. Aby obejrzeć wybraną przez siebie lekcję tańca np. 5 razy należy wpisać w biały kwadracik w playliście wartość "5". Analogicznie postępujemy jeśli chcemy wybraną lekcję obejrzeć 2 razy - wpisujemy wartość 2.

 • Podczas oglądania danego kursu tańca chciałbym móc słyszeć liczenie w tle, jak tego dokonać ?

  8. Podczas oglądania danego kursu tańca chciałbym móc słyszeć liczenie w tle, jak tego dokonać?W bardzo prosty sposób. Najpierw klikamy na konkretny film a następnie nad oknem odtwarzacza wybieramy opcję "Liczenie". W analogiczny sposób postępujemy, jeżeli chcemy podczas oglą dania kursu tańca słyszeć np. Liczenie kroków z muzyką

© 2014 Click&Dance All rights reserved.

Program Regionalny UNIA EUROPEJSKA. Eropejski fundusz rozwoju regionalnego

Dotacje na innowacje

fblikebox